Mokykla kaune

Šiaurės licėjus kaune

Kauno Šiaurės licėjus yra įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje, Rotušės a. 19. Jaukiame raudonų plytų pastate ugdomos 0-4 klasės, su kuriomis dirba 15 profesionalių mokytojų. Kauno mokytojų komandą sudaro mokytojai ekspertai, vadovėlių autoriai, buvę ir esami universitetų dėstytojai.

Klasės po senamiesčio skliautais

Skaitanti Mokykla

Pasirinkimas iš 20 būrelių

Minecraft, keramikos dirbtuvėss, krepšinis ir  dar 17 pasirinkimų – kiekvienų metų pradžioje Kauno Šiaurės licėjaus mokiniams pateikiamas būrelių sąrašas, kuriame jie savo popamokines veiklas renkasi iš 20 pasiūlymų. 

Papildomo ugdymo studija „3 banginiai“

Papildomo ugdymosi studija „3 banginiai“ kviečia ikimokyklinukus, priešmokyklinukus, pradinukus bei 5-8 kl. moksleivius siekti aukštesnių mokymosi rezultatų ir tobulėti kartu. 

Papildomos studijos veiklos yra skirtos gilinti lietuvių k., matematikos ir kitų mokomųjų dalykų žinias. Užsiėmimų metu korepetitoriai skiria dėmesį personalizuotam vaikų mokymuisi pagal jų poreikius. 

Siekiant sužadinti  norą tobulėti, mokytis ir atrasti, užsiėmimai derinami su smagiąja edukacija bei emocinio intelekto ugdymu.

Knygų darželis „Aukštyn kojom“

Knygų darželis Kaune remiasi sėkmingiausiomis ankstyvojo ugdymo praktikomis, jau išbandytomis Šiaurės šalyse – pozityviuoju ir demokratiniu vaikų ugdymui.

Darželis remiasi demokratiniu vaikų ugdymu ir skatina vaikus: